wersja polska english version
Kancelaria Prawna D. Cyran, R. Sasiak i Partnerzy - o nas
o nas wspólnicy zakres usług wynagrodzenie kontakt
 
Kancelaria „D. Cyran, R. Sasiak i Partnerzy”


Spółka utworzona w 2000 r. przez adwokata Dariusza Cyrana oraz radcę prawnego dr Rafała Sasiaka, specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorców. W okresie poprzedzającym utworzenie kancelarii, od 1998 do 2000 r. jej założyciele współpracowali w ramach renomowanej międzynarodowej firmy doradczej „Ernst & Young”.

Zainteresowania i doświadczenie wspólników powodują, iż kancelaria specjalizuje się przede wszystkim w zakresie prawa spółek (w szczególności fuzji, przejęć oraz przekształceń przedsiębiorstw), publicznym obrocie papierami wartościowymi, postępowaniach układowych i restrukturyzacji zadłużenia, a także postępowaniach sądowych, arbitrażowych i mediacyjnych.

Do klientów kancelarii należą wiodące w kraju podmioty z sektorów: energetyki, hutnictwa (przemysłu stalowego) oraz górnictwa.

Podstawowym założeniem wspólników, opartym o wieloletnie doświadczenie i znajomość branż w których działają klienci, jest łączenie świadczenia pomocy prawnej z aktywnym doradztwem biznesowym.

Z kancelarią współpracują prawnicy (obok wspólników - 3 radców prawnych oraz 6 aplikantów adwokackich/radcowskich) oraz doradcy podatkowi, posiadający doświadczenie i kwalifikacje niezbędne dla kompleksowego świadczenia usług doradztwa prawnego. Zakres i stopień specjalizacji osób współpracujących z kancelarią w poszczególnych zagadnieniach prawnych zapewnia wysoki poziom merytoryczny świadczonych usług oraz pozwala na rozwiązywanie złożonych i nietypowych problemów prawnych.